Masz pytania?
22 739 99 41

Tynki Ocieplenia Kleje Wołomin

Z pewnością każdy z nas potrzebuje domu, w którym będzie czuł się bezpiecznie i przytulnie. Dbając o jakość materiałów użytych podczas budowy naszego gniazdka, dbamy o własny komfort. To właśnie dzięki dobrym produktom jesteśmy w stanie zapewnić sobie spokój ducha.

Tynki Wołomin

Do tynków możemy zaliczyć te jednowarstwowe i wielowarstwowe. Oba rodzaje bardzo się od siebie różnią. Przy tym pierwszym należy wziąć pod uwagę przenikanie wody deszczowej. Z kolei tynk wielowarstwowy charakteryzuje się tym, że jego warstwy mają różne właściwości. Pozwala to na odparowanie wody. Tynk wielowarstwowy z wapnem tworzy naturalną pompę ssącą, która jest w stanie pozbyć się zbyt mocno nagromadzonej wilgoci. Żaden porządny remont nie odbędzie się jednak bez odpowiedniego kleju...

Kleje Wołomin

Nasza firma oprócz tynków posiada w swojej ofercie doskonałej jakości kleje. Ich wybór jest wyjątkowo szeroki, a efekty trwałe, nadające się do niemal każdej elewacji. Co więcej, sprawdzą się równie świetnie we wnętrzach. Szczególnie polecamy klej Kabex Fasakol F11. Tego typu zaprawa szczyci się znacznie większą przyczepnością, sprawdza się wprost idealnie podczas klejenia płytek i nie tylko.. Wołomin to jedno z miejsc, w którym kupisz nasz klej bez większego problemu.

Ocieplenia Wołomin

Dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze. Zima nieuchronnie zbliża się wielkimi krokami. Ocieplenie domu ważne jest szczególnie tą porą roku. Dzięki naszym płytom styropianowym, Twój dom stanie się jeszcze bardziej przytulny. Warto więc zainwestować w wysokiej jakości materiały firmy Kabex, które z pewnością posłużą przez długie lata. Nie wierzysz? Przekonaj się sam! Serdecznie zapraszamy do Wołomina.