Masz pytania?
22 739 99 41

Tynki Ocieplenia Kleje Sulejówek

Wykonanie kompletnej termoizolacji budynku jest bardzo ważne. Prawidłowo ocieplony dom nie tylko pozwala na ograniczenie kosztów ogrzewania zimą, ale i ochrania przed nadmiarem ciepła latem. Jeśli szukacie materiałów, które sprawdzą się przy ocieplaniu domu w Sulejówku, koniecznie przeczytajcie ten krótki artykuł do końca.

Tynki Sulejówek

Wybranie tynku na ocieplenie domu zależy od miejsca, w którym się znajduje. Jeśli mieszkasz blisko ruchliwej drogi lub fabryki, warto wybrać tynk w postaci baranka - ma gładką powierzchnię, dzięki czemu łatwiej go umyć lub odświeżyć farbą elewacyjną. Na domy w mniejszym stopniu narażonym na zabrudzenia, polecamy strukturę kornik, z atrakcyjnymi, różnej głębokości wyżłobieniami.

Ocieplenia Sulejówek

Płyty styropianów, wełna mineralna - tymi materiałami najbardziej opłaca się ocieplić dom. Styropian jest materiał wiodącym, ponieważ nie tylko jest skuteczny, ale i tani. Ponadto można go zastosować niemal w każdym miejscu w domu. Wełna mineralna ma podobne właściwości termoizolacyjne i równie szerokie zastosowanie jak styropian. Jest nieco droższym materiałem, jednakże znacznie zmniejsza ryzyko wilgoci w budynku.

Kleje Sulejówek

Wybór odpowiedniego kleju jest w stanie zwiększyć skuteczność izolacji termicznej wykonanej m.in. ze styropianu. Odpowiedni preparat powinien być odporny na wodę i niską temperaturę, elastyczny, wytrzymały oraz paroprzepuszczalny.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Kabex docieplenia - pomożemy i doradzimy w wyborze konkretnych preparatów.