Masz pytania?
22 739 99 41

Tynki Ocieplenia Kleje Marki

Tynki zewnętrzne- Marki

Każdy fachowiec zna tynkowanie od podszewki. Niemniej jednak taka wiedza przyda się też i Tobie. Wystarczy odrobina inicjatywy- poszukać, zdobyć odpowiednie informacje, poczytać, czy nawet po prostu zapytać… Dzięki temu będziesz w stanie samodzielnie urządzić dom tak, jak tylko sobie zamarzysz. Obecnie na rynku bardzo popularne są tynki cienkowarstwowe, których nie brakuje również u nas. Jesteśmy zawsze gotowi na to, by Ci pomóc!

Kleje- Marki

Rozróżniamy wiele typów klejów stosowanych w budownictwie. Produkt odgrywa niezwykle istotną rolę, jeśli chodzi o remonty domu czy mieszkania. Najbardziej znany jest podział klejów na cementowe i żywiczne, których głównym składnikiem najczęściej jest cement. Wiele rodzajów tego artykułu ma właściwości szybkowiążące, niemniej jednak zaprawa żywiczna jest bardziej wodoszczelna i cechuje się większą przyczepnością w porównaniu do zapraw cementowych. Używa się ich zazwyczaj w miejscach, którym grozi zawilgocenie, bądź niebezpieczne chemikalia. Warto jest porządnie zastanowić się przed zakupem danego produktu, aby był najbardziej optymalny. Jeśli mieszkasz w Markach będziesz miał w czym wybierać, możliwości są zaskakujące.

Ocieplenia styropianem- Marki

Dlaczego akurat styropian? Bo jest wyjątkowo skuteczny – to najprostsza i najtrafniejsza odpowiedź. Skuteczność tego materiału ociepleniowego wynika z szeregu właściwości, które zapewniają wysoką termoizolację. A mianowicie m.in. współczynnik przewodzenia ciepła, który w przypadku styropianu plasuje się na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowe właściwości takie jak niska nasiąkliwość, satysfakcjonująca sztywność oraz wytrzymałość gwarantują ocieplenie elewacji na długie lata. Nie zawiedziesz się!