Masz pytania?
22 739 99 41

Tynki Ocieplenia Kleje Kobyłka

Z pewnością każdy, kto decyduje się na budowę własnego domu chce, aby był on wykonany porządnie, a więc dawał bezpieczeństwo, którego najbardziej szukamy wracając do domu. Porządne wykonanie potrzebuje porządnych materiałów budowlanych. Jest to z pewnością nieodłączna część w powstawaniu solidnej pracy. Kobyłka to właśnie jedno z miejsc, w którym bez trudu dostaniesz tynki, kleje oraz ocieplenia najwyższej jakości. Korzystając z naszych produktów masz gwarancję niezawodności.


Tynki Kobyłka

Tynkowanie nie jest tylko i wyłącznie dla fachowców, choć z pewnością ci znają się na tym najlepiej. Również niedoświadczona osoba da sobie radę z odrobiną zainteresowania tematem. Dzięki temu będziesz w stanie urządzić dom tak, jak tylko sobie zamarzysz. Bardzo popularne obecnie są tynki cienkowarstwowe, które sprawdzają się w praktycznie każdej sytuacji. Takie też posiadamy w swojej ofercie.


Ocieplenia Kobyłka

Zastanawiałeś się kiedyś czym najlepiej ocieplić dom tak, aby zimą utrzymywał ciepło, a latem przyjemny chłód? Mamy na to odpowiedź- styropian! Tak, zwykły styropian to najłatwiejszy w użyciu, najbardziej izolacyjny, tani i niezawodni materiał ociepleniowy. Sprawdź sam, a z pewnością nie pożałujesz!


Kleje Kobyłka

Klej to kolejny bardzo istotny materiał budowlany, bez którego dom nie ma prawa bytu. To właśnie dzięki niemu wszystko trzyma się razem, jak powinno. Dlatego właśnie warto postawić na klej najwyższej jakości. Serdecznie polecamy Kabex Fasakol F11, który wystarczy Ci na długo i będziesz mógł go użyć praktycznie wszędzie.

Odwiedź nas w Kobyłce- zapraszamy!