Masz pytania?
22 739 99 41

Tynki Ocieplenia Kleje Józefów

Tynki Józefów

Odpowiedni tynk powinien tworzyć trwałą i elastyczną warstwę zewnętrzną domu wyróżniającą się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych, a wśród nich trudnych warunków atmosferycznych. Dbając o nasz komfort oraz przede wszystkim bezpieczeństwo, chcemy podjąć najlepszą możliwą decyzję. Czyli jaka? Kabex oferuje tynk najwyższej jakości, który nie zawiedzie w każdej sytuacji- tutaj nie ma wątpliwości. Obecnie popularne są tynki cienkowarstwowe. Nic w tym dziwnego, to nowoczesne rozwiązanie spełniające wiele wymagań na raz.

Ocieplenia Józefów

Nie bez znaczenia jest sposób ocieplenia naszego gniazdka. Systemów ociepleniowych jest wiele, jednak niewątpliwie najczęściej wybierany jest styropian. I słusznie! To właśnie on najlepiej zatrzyma ciepło podczas zimy i ochłodzi podczas upalnego lata. Co więcej, jest tani i łatwy w montażu. Niewiele osób wie, ale zapewniając sobie ocieplenie dbamy nie tylko o swój komfort, ale również o środowisko naturalne- zmniejszamy emisję CO2 i zmniejszamy koszty ogrzewania nawet o 30%! Przekonywujące, prawda?

Kleje Józefów

Jeśli ocieplanie styropianem, to nie obędzie się bez odpowiedniego kleju, który scali wszystko w jedną idealnie współgrającą całość. Kabex to firma, która ma w swoim asortymencie właśnie takie kleje, jakich szukasz- mocne, uniwersalne, trwałe, niezawodne… czyli konkretnie np. Kabex Fasakol F1. Dzięki niemu stworzysz trwałą warstwę ociepleniową, które niezawodnie będzie służyła Ci przez długie lata. Zadowolenie gwarantowane!