Masz pytania?
22 739 99 41

Nasza najnowsza realizacja

Aby praca stała się przyjemnością!

Kabex - gwarancja dobrej jakości.

Tynki Ocieplenia Kleje Ciechanów

Klej do styropianu- jaki będzie najlepszy?

Oklejenie styropianem jest najpopularniejszym, najprostszym i najszybszym sposobem ocieplenia budynku. Nic więc dziwnego, że tak wiele z nas decyduje się właśnie na tę formę termoizolacji. Niemniej jednak problemem może okazać się samo mocowanie płyt styropianowych. Kluczem do udanego ocieplenia styropianem jest sprawdzony klej wysokiej jakości. Taki właśnie proponuje firma Kabex Docieplenia.
Specjaliści przestrzegają: wysoka zawartość polimerów organicznych świadczy o dobrym kleju. Okazuje się, że im jest ich więcej, tym lepiej i tym trwalsza spoina. Istnieje wiele rodzajów klei w zależności, do czego ma być przeznaczony. Wśród wielu wymieniamy te z przeznaczeniem do drewna, na sufit, w piance, do styropianu grafitowego, czy uniwersalne. Niemniej jednak przed zakupem kleju warto skonsultować się ze specjalistą, który doradzi najbardziej odpowiedni klej według indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Ciechanów- a co jeśli nie dam sobie rady?

Dzięki wysokiej jakości produktów Kabex Docieplenia, połowa sukcesu za Tobą. Choć z pewnością chętnie pomocną dłonią posłuży sprawdzona ekipa profesjonalistów. Jeśli masz kłopot, nie jesteś pewien czy robisz to jak należy, lub jeszcze nie zacząłeś i wolisz uniknąć popełnienia błędu zawczasu, skorzystanie z pomocy specjalistów będzie najlepszym rozwiązaniem. Ciechanów to jedno z miast, w którym na pewno znajdziesz zarówno nasze produkty, jak doświadczonych ludzi w zakresie ocieplania budynków.