Masz pytania?
22 739 99 41

Tynki- kleje- docieplenia: Warszawa

Tynki zewnętrzne – Warszawa


Do takich tynków możemy oczywiście zaliczyć te jednowarstwowe i wielowarstwowe, ale oba te rodzaje bardzo się od siebie różnią. Jeśli chodzi o ten pierwszy rodzaj należy wziąć pod uwagę to, że trzeba bardzo mocno ograniczyć przenikanie wody deszczowej. Tynk wielowarstwowy z kolei charakteryzuje się tym, że jego warstwy mają różne właściwości, które pozwalają na to, że woda po prostu odparowuje. Tynk wielowarstwowy z wapnem tworzy naturalną pompę ssącą, która jest w stanie pozbyć się zbyt mocno nagromadzonej wilgoci. Żaden porządny remont nie odbędzie się jednak bez odpowiedniego kleju...


Kleje – Warszawa


Wyróżniamy różne rodzaje klejów, które stosujemy w budownictwie. Produkt odgrywa bardzo istotną rolę, jeśli chodzi o remonty domu czy mieszkania. Najbardziej znany jest wszystkim podział klejów na cementowe i żywiczne, których głównym składnikiem zwykle jest cement. Wiele rodzajów tego artykułu ma właściwości szybkowiążące, jednak mimo wszystko zaprawa żywiczna jest bardziej wodoszczelna i ma większą przyczepność od zapraw cementowych. Używa się ich najczęściej w miejscach, którym grozi zawilgocenie, bądź niebezpieczne chemikalia. Warto jest zastanowić się przed zakupem danego produktu, jaki wybór będzie najbardziej optymalny. Jeśli mieszkasz w Warszawie będziesz miał w czym wybierać, możliwości są ogromne.


Ocieplenia – Warszawa


Ocieplenie domu w Warszawie jest ważne szczególnie zimą, a latem ma pomóc w tym, aby w mieszkaniu zapanował przyjemny. Osiągnięcie tych dwóch rzeczy jest możliwe poprzez zastosowanie bardzo dobrej klasy styropianu, który będzie miał dodatkowo odpowiednią długość, szerokość i grubość. Znane wszystkim standardy 100cm długości, 50 cm szerokości a grubość jest zależna tylko i wyłącznie od naszych potrzeb.