Masz pytania?
22 739 99 41

Skład budowlany materiały budowlane farby Płock

Budujesz dom? Wybierz odpowiedni skład budowlany!


Idealny dom, to przede wszystkim ciepło domowego ogniska, bliscy ludzie dookoła, bezpieczeństwo i komfort wspólnego bycia razem. Jednak z technicznego punktu widzenia, warto również zadbać o dobrą konstrukcję domu. W tym celu warto skorzystać ze sprawdzonego składu budowlanego, gdzie znajdziemy szeroki asortyment materiałów budowlanych i farb. W razie problemów z tym związanych, fachowcy z firmy Kabex Docieplenia, którzy działają również w obrębie Płocka, służą Ci pomocą w budowlanych rozterkach.


Na co wpływa odpowiedni dobór materiałów budowlanych i farb?


Wybór właściwych materiałów budowlanych i farb, może wpłynąć na skrócenie czasu budowy, ale także na jakość budowli. Jeśli nie chcesz ryzykować bezpieczeństwem swojej rodziny i zależy Ci na estetycznym wyglądzie swojego domu, skonsultuj się z ekspertami (tel. 22 739 99 41 ). 

Jakie są najczęściej stosowane materiały?

Drewno, glina, beton, cegła i kamień to najczęściej stosowane materiały budowlane. Jeśli wziąć pod uwagę kryteria łatwości i szybkości, to w budownictwie dominują ściany murowane – zdecydowana większość domów jednorodzinnych jest w nie wyposażona. Mniej niż 50% budowli jest wykonana z ceramiki tradycyjnej (cegły i pustaki z gliny lub iłów z domieszką wody i piasku), co trzeci jest budowany z betonu komórkowego (mieszanka piasku, wody, wapna oraz cementu i anhydrytu), zaś 3% domów ma ściany z silikatów (wyroby wapienno-piaskowe/wapienno-krzemowe). 

W obliczu szerokiego wyboru składu budowlanego, materiałów budowlanych, farb, Płock ze swoim zapleczem eksperckim, ułatwia proces budowy własnego domu. Już dziś skontaktuj się z Kabex Docieplenia, a stworzymy Ci dom na miarę Twoich oczekiwań.