Masz pytania?
22 739 99 41

Skład budowlany materiały budowlane farby Milanówek

Gdzie taniej? W składzie budowlanym czy w markecie?

Budowa domu to poważne przedsięwzięcie, które pochłania sporą zawartość naszego portfela. Każdemu z nas zależy zatem na tym, by pieniądze wydane w tym celu nie zostały wyrzucone w błoto. Oczywiście zależy nam na tym, żeby jakość użytych do budowy materiałów była jak najlepsza, chcemy jednak również, by ich zakup nie puścił nas z torbami. Gdzie zatem kupować? W składach budowlanych czy w marketach? Z naszych doświadczeń wynika, że lepszym wyborem w tym temacie jest skład. Czemu? Zarówno w Milanówku jak i w samej stolicy zapłacisz tu mniej, choć teoretycznie na materiałach budowlanych czy farbach widnieją wyższe niż w marketach ceny. Kiedy jednak bardziej zagłębisz się w lekturę etykiet, okaże się, że gramatura materiałów w składach przewyższa tę w markecie, co czyni zakup w składzie dużo bardziej atrakcyjnym i opłacalnym.

Jakie ceny materiałów i farb?

W 2014 roku ceny materiałów i farb odnotowały nieznaczny spadek. Przykładowo w grudniu 2014 r. na dom o powierzchni 152 metrów kwadratowych wydać można było 5 tysięcy złotych mniej niż w styczniu tego samego roku. Najwyższy spadek wystąpił wśród cen materiałów do wylewania fundamentów, tworzenia parterów, poddaszy oraz stropów. Ceny stolarki okiennej, drewna i dachówek pozostały na niezmienionym poziomie. 
Wiele osób zastanawia się czy podjąć się budowy domu samodzielnie czy zatrudnić fachowców – naszym zdaniem dużo bardziej bezpieczne i pewne jest rozwiązanie drugie Dlatego też polecamy usługi świadczone przez sprawdzoną firmę Kabex Docieplenia, która działa już na całym Mazowszu, w tym w Milanówku. Masz pytania? Zadzwoń:22 739 99 41.