Masz pytania?
22 739 99 41

Skład budowlany materiał budowlany farby Płońsk

Wybór materiałów budowlanych

W składach budowlanych doświadczyć możemy sporej ilości materiałów budowlanych, spośród których można wybrać coś odpowiedniego do budowy własnego domu. Czym się jednak kierować? Popularnością? Ceną? Właściwościami? Wybór kryterium zależy od nas samych. Składy budowlane w Płońsku oferują nam szeroki zakres materiałów budowlanych: od ceramicznych pustaków (siła w tradycji!), przez beton komórkowy (bardzo popularny), cegły silikatowe (najtańsze!), keramzybeton (lekki i ciepłochłonny) aż po domy prefabrykowane (szybkie w budowie, ale drogie) i bale drewniane (wizualnie niezastąpione).


Jakie farby elewacyjne wybrać?

Rynek w Płońsku dysponuje wieloma rodzajami farb. Największą rzeszą zwolenników cieszą się farby akrylowe. Mają w swoim składzie żywicę akrylową, co czyni je bardziej odpornymi na nasiąkliwość, a co a tym idzie – trudniej je zabrudzić. Tworzą elastyczne, matowe warstwy. Można je zastosować na każda powierzchnię poza wapiennymi i silikatowymi. Rynek oferuje również farby lateksowe, które są wyjątkową odporność na szorowanie i ścieranie. Ponadto funkcjonuje również szeroka gama farb silikonowych, wapiennych, krzemianowych, zolo-silikatowych czy cementowych.

Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia w doborze materiałów budowlanych i farb, a także we wszelkich pracach budowlanych, Kabex Docieplenia oferuje swoją pomoc. Zapraszamy do kontaktu! Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania, a numer naszej infolinii to:22 739 99 41.