Masz pytania?
22 739 99 41

Nasza najnowsza realizacja

Aby praca stała się przyjemnością!

Kabex - gwarancja dobrej jakości.

Pruszków: Co znaczą tynki i kleje oraz ocieplenia?

Wielu z was na pewno zastanawia się nad tym, cóż te zagadnienia właściwie oznaczają. Same znaczenia nie są skomplikowane, bo tych artykułów używa się podczas remontów i w budownictwie, warto jednak wiedzieć, jak i kiedy używać tynków, klejów i ociepleń. Jeżeli jesteś mieszkańcem Pruszkowa nic nie stoi na przeszkodzie, abyś się tego dowiedział. Wystarczy odrobina chęci i chwila czasu na to, byś przeczytał ten krótki artykuł do końca.


Pruszków - Dobry tynk to jest to!W jakim stanie jest Twoja elewacja? Wymaga odnowienia, czy może remontu? Jeżeli zauważysz, że któraś z tych prac jest niezbędna, powinieneś w mgnieniu oka sięgnąć po odpowiedni tynk. Rynek budowlany jest bogaty we wszelkiego rodzaje artykuły tego typu. Od tynków cienkowarstwowych, przez silikonowe, aż do akrylowych. To Ty musisz wybrać to, czego bardziej potrzebujesz!


Kleje: Co Kabex Fasakol sklei, żadną siłą nie rozkleisz- PruszkówCały sekret tkwi w dobraniu odpowiedniego kleju. Dzięki naszym artykułom budowlanym będziesz w stanie daleko zajść i do tego damy Ci gwarancję nie tylko jakościową, ale i trwałości. Zapoznaj się z naszą oferto klejów i wybierz taki, który spełni Twoje oczekiwania


Ocieplenia dobre zawsze i wszędzie- PruszkówKażdy kto kiedykolwiek miał do czynienia z remontem doskonale wie, że ocieplenia są podstawą większości elewacji. Mało kto przecież chce mieć do czynienia z nadmiernym chłodem w zimę. To samo tyczy się lata. Ocieplenie bowiem nie chroni tylko zimową porą, ale i również letnią, tylko że działa to po prostu odwrotnie. Zamiast ogrzewania sprawia, iż do wnętrza nie docierają zbyt duże pokłady ciepła. To wszystko możesz uzyskać, jeśli zdecydujesz się na ocieplanie styropianem. Zapraszamy do Pruszkowa!