Masz pytania?
22 739 99 41

Docieplenia Styropian Żyrardów

Budujemy nowy dom...

Powiadają,  że mężczyzna w swoim życiu powinien wypełnić trzy rzeczy: wybudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna. Zaczyna się zatem od domu – ostoi dla całej rodziny, miejsca, gdzie Ty i Twoja rodzina będziecie mogli odpoczywać po pracy, znajdować ukojenie i ucieczkę od codziennych problemów. Ważne zatem, by ten dom spełniał nasze najbardziej wymagające oczekiwania, byśmy wracali doń z przyjemnością i by żyło nam się naprawdę dobrze. Zacznijmy od elementów konstrukcyjnych i docieplania budynku. Czy styropian jest dobrym materiałem izolacyjnym? Gdzie go kupić? Czy znajdziesz coś odpowiedniego na terenie Żyrardowa?


Czym docieplić dom?

Najpopularniejszym sposobem na ocieplenie domu jest docieplenie go styropianem. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości materiałach izolacyjnych i profesjonalnym wykonaniu prac budowlanych, radzimy skorzystać z usług firmy Kabex Docieplenia, która działa również w obrębie Żyrardowa. Jej wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm zadowolą nawet najbardziej wymagającą klientelę. Przekonaj się! Zadzwoń na numer naszej infolinii: 22 739 99 41 


Czemu styropian?

Styropian jest nie tylko tanim, ale również niezwykle skutecznym izolatorem, który pozwoli zatrzymać ciepło w Twoim domu i zmniejszy kwotę Twoich rachunków za ogrzewanie. Przy wyborze styropianu warto zwrócić uwagę na wskaźniki przewodzenia ciepła – im niższe, tym lepsze właściwości termoizolacyjne materiału. Nie ma lepszego sposobu na docieplenia domu od docieplenia styropianem. Przekonał się już o tym nie jeden nasz klient z Żyrardowa.