Masz pytania?
22 739 99 41

Docieplenia styropian Ostrołęka

Ocieplony dom=pełen komfort

Dbamy o piękny wystrój naszego domu, przytulną atmosferę, wygodne i funkcjonalne meble… przychodzi też w końcu czas aby pomyśleć o jego dociepleniu. Nawet najlepiej dobrane kolory i meble nie ocieplą wnętrza tak, jak zrobi to styropian. To właśnie on ma tę magiczną zdolność, dzięki której nie drżymy z zimna zakrywając się pod grubym kocem w chłodne dni. Ten, choć wydawać by się mogło błahy i oczywisty, element domu to nieoceniony komfort sprawiający, że czujemy się w pełni swobodnie.

Coś więcej o styropianie

Styropian to idealny materiał ociepleniowy. W skład jego atutów zalicza się nie tylko jego przystępna cena, ale również wyjątkowo dobre właściwości izolacyjne. Co więcej, styropian nie przepuszcza pary wodnej, jest wyjątkowo odporny na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne i oddziaływanie organizmów typu grzyby czy bakterie. Jest to również materiał, który bardzo łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, a więc jest idealny podczas obróbki i montażu. Dzięki wysokiemu poziomowi współczynnika przewodzenia ciepła doskonale spełnia funkcje termoizolacyjne. Czego chcieć więcej?

Wiele osób planując docieplenie domu decyduje się na pomoc ze strony doświadczonej firmy budowlanej. Jest to bardzo rozsądny krok, dzięki któremu możemy być pewni, że wszystko zostanie zrobione sumiennie i profesjonalnie. Jeśli szukasz sprawdzonej ekipy budowlanej na terenie Ostołęki, firma Kabex Docieplenia jest do Twojej dyspozycji!