Masz pytania?
22 739 99 41

Docieplenia Styropian Łomianki

Dlaczego warto docieplać styropianem?

W Łomiankach funkcjonuje wiele ośrodków produkcyjnych, przemysłowych i handlowych. Gałęzie te prosperują tu nadzwyczaj dobrze. Oprócz magazynów usytuowane są tu domy jednorodzinne, a wszystkie te budynki potrzebują odpowiedniej termomodernizacji, nie tylko ze względu na komfort użytkowania, koszty eksploatacji, ale również ze względu na dobro przechowywanych towarów . W pracach nad dociepleniami, najczęściej używanym materiałem jest styropian. Nie ma się co dziwić – oprócz niskiej ceny, charakteryzują go bardzo dobre właściwości, które czynią ze styropianu doskonały izolator. Jakie to właściwości?

O właściwościach styropianu

Styropian wykorzystywany do dociepleń jest mało nasiąkliwy i hydrofobowy – dzięki czemu nie przepuszcza pary wodnej, jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne i oddziaływanie organizmów typu grzyby czy bakterie. Styropian łatwo poddaje się wszelkiego rodzaju obróbkom i montażowi, co stanowi atrakcyjne udogodnienie w pracy. A przede wszystkim styropian ma współczynnik przewodzenia ciepła na bardzo dobrym poziomie, co pozwala mu spełnić swoje funkcje termoizolacyjne.

Wiele osób w pracach nad docieplaniem styropianem swojego domu decyduje się na wsparcie wyspecjalizowanej ekipy budowlanej. Słusznie – to eliminuje ryzyko popełniania błędów, które mogłyby nas narazić na dodatkowe koszty i dyskomfort. Jeśli szukasz sprawdzonej ekipy na terenie Łomianek, Kabex Docieplenia jest do Twojej dyspozycji! Zadzwoń: c