Masz pytania?
22 739 99 41

Docieplenia Styropian Konstancin Jeziorna

Przegląd najlepszych materiałów do docieplenia

Przechadzając się uliczkami Konstancina Jeziorny zaobserwować można naprawdę piękne i fachowo wybudowane domy z najwyższej jakości systemem ociepleń. Jest się z czego wzorować! Jeśli i Ty szukasz skutecznego materiału do ocieplenia domu, poniżej zamieszczamy kilka niezbędnych info na temat najpopularniejszych na rynku produktów. Rynek w tym obszarze produkcyjnym jest bogaty – oferuje coraz to nowe propozycje, np. twarde płyty z okładziną (poliuretan PIR) czy aerożel (tlenek krzemu). Wciąż jednak najpopularniejszymi i równie skutecznymi materiałami dociepleniowymi są styropian i wełna mineralna. Czego oczekujemy od materiałów do docieplenia? Przede wszystkim trwałości – zabiegi termoizolacyjne mają nam zapewnić komfort mieszkania na lata. Do tego oszczędność – chcemy, by wydatki na ogrzewanie na skutek ocieplenia domu nieco się zmniejszyły. Który z materiałów pomoże nam te cele osiągnąć?


Czemu warto docieplać styropianem?

Styropian to bardzo często wybierany materiał termoizolacyjny. Nie bez kozery. Cechują go bowiem bardzo korzystne wartości współczynnika przewodzenia ciepła (dzięki temu zapłacisz niższe rachunki za ogrzewanie) oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, duża sztywność, odporność biologiczna oraz niska nasiąkliwość. Dodatkowym, bardzo ważnym dla wielu, atutem styropianu jest jego niska cena. Robotnicy lubią z niego korzystać, gdyż łatwo można go podcinać i montować.

Chcesz docieplić dom w Kontancinie Jeziornie? Powierz sprawę fachowcom z Kabex Docieplenia. Profesjonalizm i precyzja to nasza wizytówka. Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 22 739 99 41.