Masz pytania?
22 739 99 41

Docieplenia Styropian Brwinów

Docieplenia w pigułce

Docieplenia budynków to kwestia bardzo istotna, nie tylko dla komfortu mieszkania, ale również jeśli chodzi o ponoszone przez nas koszty dodatkowego ogrzewania zimą. Żeby murami nie uciekał nadmiar ciepła, warto zainwestować w odpowiedniej jakości materiały termoizolacyjne, które będą się charakteryzować: niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła (optymalnie 0,03-0,04) oraz dodatkowymi właściwościami dotyczącymi odporności mechanicznej i chemicznej. W Brwinowie najczęściej stosowanym materiałem dociepleniowym jest styropian, który nie tylko posiada wszystkie niezbędne właściwości, które zapewniają komfort cieplny, ale również jest stosunkowo tani.

O styropianie

Docieplenia styropianem są sposobem lubianym przez ekipy budowlane. Czemu? Jest to materiał, który z łatwością można poddać obróbce i dostosować do własnych potrzeb. W gamie jego zalet znajduje się również niska nasiąkliwość, co sprawia, że styropian nie traci swoich termoizolacyjnych właściwości. Dodatkowo, styropian jest odporny na działanie grzybów, glonów i innego rodzaju szkodliwe formy życia. Jest też odporny na uszkodzenia mechaniczne, co chroni nas przed koniecznością dodatkowych opłat związanych z usterkami w konstrukcji. To, o czym warto pamiętać to to, że styropian nie jest odporny na działanie wysokich temperatur i jest stosunkowo łatwopalny.

Docieplenia budynków warto powierzyć fachowcom – to gwarantuje bezbłędne i szybkie wykonanie wszelkich prac. Jeśli szukasz pomocy w pracach dociepleniowych na terenie Brwinowa, ekipa z Kabex Docieplenia jest do Twojej dyspozycji. Skorzystasz – nie pożałujesz. Zadzwoń do nas: 22 739 99 41.