Masz pytania?
22 739 99 41

Nasza najnowsza realizacja

Aby praca stała się przyjemnością!

Kabex - gwarancja dobrej jakości.

Czy wiesz jakie domy najczęściej wybierają Polacy?

Aktualne trendy w architekturze, typ budynku czy energooszczędność. To wszystko ma wpływ na to, jakie domy cieszą się największą popularnością. Odkryliśmy tajemnice wyborów Polaków. Sprawdź, co najchętniej wybierają i dlaczego.Wolnoć Tomku w swoim domkuPrzede wszystkim decydujemy się na domy jednorodzinne wolnostojące. Rzadziej decydujemy się na zamieszkanie w bliźniaku czy domu szeregowym. Zdarza się jednak, choć sporadycznie, dobudowywanie budynku do już istniejącej konstrukcji. Skąd wynika decyzja? Inwestorzy podkreślają, że wynika to z chęci posiadania swojej własnej, intymnej przestrzeni.


Dom z poddaszemTego typu budynki od lat znajdują się w czołówce najchętniej wybieranych projektów. Z czego wynika ta popularność? Przede wszystkim prosta konstrukcja gwarantująca szybki i łatwy proces budowy. Co więcej, koszty takiej budowy są niższe niż podczas wzniesienia domu piętrowego i parterowego o tej samej powierzchni. Poza tym, w domach z poddaszem najłatwiej uzyskać dobre parametry energooszczędne. A skoro już mowa o energooszczędności...Domy energooszczędne


Inwestorzy w ostatnich czasach bardzo chętnie sięgają po nowoczesne rozwiązania ograniczające wydatki związane z eksploatacją budynku. Naśladując zachodnich sąsiadów, Polacy w myśl idei energooszczędnej stawiają na tani w użytkowaniu dom.  Dom, który jest także ekologiczny i wytwarza mniej CO2 i w mniejszym stopniu wykorzystuje surowce nieodnawialne. Mieszkańcy domów o obniżonym zużyciu energii twardo podkreślają, że ich lokal to znakomita przestrzeń do codziennego życia, która optymalnie wykorzystuje możliwości słońca oraz zapewniają doskonałą jakość powietrza, jego właściwą wymianę, temperaturę i wilgotność.